Pro firmy | Exit game Brno

Pro firmy

Ideální místo pro originální teambuilding
Pokud hledáte místo na teambuilding pro 5 až 50 osob, právě jste ho našli. Máme skvělé prostory o rozloze 180m2 v centru Brna. A zdaleka to není jen exitgame! Máme k dispozici zasedačku, společenskou místnost, speciální fotbálek, deskovky… A dokážeme zařídit mnohem více. Chtěli byste na teambuilding tématecké občerstvení? Výčep? Ochutnávku vín, rumů nebo whisky? Vyzkoušet si virtuální realitu? Kouzelnickou show? Ozvěte se nám a pomůžeme vám zorganizovat nezapomenutelný zážitkový teambuilding.


Kdo už u nás byl?


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/190145/virtual/www/wp-content/themes/exitgame/page-template-profirmy.php on line 85

Jak si to u nás užili?

 • "Samotná únikovka byla super. Ještě lepší byl ale přístup majitele. Mohli jsme se v jejich prostorách zůstat bavit až do rána. Děkujeme!"

  Lenka Špalková
 • "Jelikož pracujeme ve firmě, kde máme mnoho zahraničních kolegů, potěšila nás možnost organizace únikové hry i celého teambuildingu v angličtině. Personál byl velmi ochotný. "

  Jakub Kašpar
 • "Teambuilding se všem líbil. Organizace, program i úniková hra byly na úrovni. Kolegové ocenili skutečnost, že prostory v samotném centru Brna, takže jsme mohli vyrazit za další zábavou do najbižších barů a klubů. "

  Jana Stejskalová
 • "Oceňuji, že jsme mohli využít vybavenou zasedačku na krátké školení. Výhodou je i to, že mají až 3 únikové místnosti. Takže jsme se rozdělili do 3 týmů a nikdo nemusel čekat. A domácí občerstvení bylo výborné. I celková organizace ze strany majitelů."

  Martin Netolický
 • "Hry jsme si opravdu užili. I následný program s ochutnávkou rumů a hudebním vystoupením. Možnost nechat si sestavit teambuilding na míru ještě určitě využijeme."

  Klára Březinová
 • "Děkujeme za vydařený teambuilding pro naši firmu. Dopoledne strávené v pohodové, napínavé a zábavné atmosféře jsme si moc užili. Ještě dlouho jsme si pak vyměňovali své zážitky. Perfektní servis a komunikace ze strany slečny/paní Evičky. Určitě se někdy vrátíme! Moc doporučuji. Mějte se hezky a díky."

  Petra Václavková Němcová
 • "Moc děkujeme Evičce a celému týmu za skvělý vánoční večírek. Jídlo bylo výborné a servis skvělý. Únikovky se líbily těm, co už někdy hráli i naprostým začátečníkům, jako jsem byla třeba já.  Všem můžu naprosto doporučit. Skvělé místo pro firemní akci!"

  Magda Dvořáková
 • "Úplně super hra. V Exit game jsou moc ochotní. Nic nebyl problém. Za I&M děkujeme!!!"

  Iveta Králová
 • "I want recommend this activity for teambuldings, we were there together with my colleagues from UK,PL,DK,SE it was really nice spent our time together in solve all tasks"

  Lenka Důbravková
Ještě jste se nerozhodli? Kontaktujte nás! Probereme spolu všechny možnosti a vaše požadavky a vystavíme vám individuální cenovou nabídku. Nebo si s námi domluvte schůzku přímo v našich prostorách. Budeme se těšit! :)Kontaktujte nás